Mail
Articole recente

Let’s do it Romania ! 2018

‘Let’s Do It, Romania!’ ‘Let’s Do It, Agris !’ – Ziua Curățeniei Naționale, organizată sâmbătă
Hai să facem curățenie în toată țara, într-o singură zi! Echipa dă startul pentru Marea Curățenie pe 15 septembrie! Pentru cel de-al şasea an, românii se vor uni din nou pentru o cauză comună: curățarea României de deșeuri!
Dacă vrei să participi la cel mai mare proiect de voluntariat din România și să fii parte din schimbare, vino alături de noi pe 15 septembrie să facem din România o țară mai curată!
Punctul de înregistrare a voluntarilor în comuna Agris este:
PRIMĂRIA — între orele 08:00-09:00
‘Let’s Do It, Romania!’ este cel mai mare proiect de implicare socială din România, care își propune curățarea deșeurilor din arealele naturale într-o singură zi. În cele 5 ediții organizate până în prezent, peste 1 200 000 de voluntari au participat la Ziua de Curățenie Națională, adunând peste 2.5 milioane de saci de deșeuri.
Hai să curățăm Comuna Agris împreună!
In data de 15 septembrie, sâmbătă dimineața la ora 9.00 ne intalnim in fata primariei !
Va asteptam !